Onze vrijwilligers

 

Stichting Sphoek Maanvlinderlaan 5 5641 CC Eindhoven E-mail: info@sphoek.com

Bankgegevens Sphoek : ING Bank rekeningnummer: 5232838 IBAN: NL40 INGB 0005 232838 BIC: INGBNL2A KvK Alphen aan den Rijn: nr. 27314430

 

Bestuur

 

Voorzitter: Engelien Steenbruggen e-mail; engelien@sphoek.com

 

Secretaris: Tineke Albrecht e-mail; tinekeA@sphoek.com

 

Penningmeester: Piet Speur e-mail; piet@sphoek.com

 

 

 

Team Nederland

 

Spinnen in het web en steun en toeverlaat voor Spanje (alfabetische volgorde)

 

 

Ingrid Visser e-mail; ingrid@sphoek.com

 

Jacqueline Jongerius e-mail; jacqueline@sphoek.com

 

Monica Le Grand e-mail; Monica@sphoek.com

 

Lianne van Hulten e-mail; Lianne@sphoek.com

 

Peter de Lint (dierenarts)

 

 

 

Advertenties plaatsen

 

Ineke Kleij onze stille kracht, verzorgt al jarenlang in alle stilte de Sphoek advertenties

 

Iedere vrijwilliger is een belangrijke schakel in de prachtige Sphoek ketting!

 

Onze gastgezinnen

 

Dankzij een groot aantal fantastische vrijwilligers kunnen wij asielhonden, die om wat voor reden dan ook beter naar Nederland kunnen, een veilig onderdak bieden.

 

Soms zijn het pups. In een huiselijke omgeving worden ze nu eenmaal beter gesocialiseerd dan in een asiel. Soms zijn het ook honden waarvan we zien dat ze absoluut niet gelukkig zijn in het asiel. Of honden die al veel te lang in het asiel hebben gezeten. Eenmaal in Nederland waar potentiele geinteresseerden persoonlijk kennis met ze kunnen maken, worden ze sneller geadopteerd.

 

Hierbij roep ik alle gastgezinnen op om een leuke foto van hen en hun huisdieren te e-mailen naar engelien@sphoek.com, zodat we je op deze pagina erbij kunnen zetten! De foto's zullen gepubliceerd worden op alfabetische volgorde.

 

 

Onze vrijwilligers in Spanje

Ook in Spanje zijn heel veel vrijwilligers die allerlei hand en spandiensten leveren. Zoals honden naar de luchthaven brengen , foto's en video's maken. Informatie in de database zetten, medische gegevens aanleveren etc.

 

 

 

 

Copyright © All Rights Reserved